ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11266025
nr 1126 6025
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Hotel Varberg, signerad och daterad 1975, sheet: 25x34, blad med smärre fläckar.
MIXED MEDIA, Madeleine Pyk (f. 1934), Hotel Varberg, signerad och daterad 1975, bladets mått: 25x34
Condition: blad med smärre fläckar
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
2000
SEK 1500
Monday August 28 2017
at 20:34:13
28/8 19:05:26